KAMPANYAMIZI DESTEKLEYEN HERKESE TEŞEKKÜRLER!

KAMPANYAMIZI DESTEKLEYEN HERKESE TEŞEKKÜRLER!

“Can Kardeşlerimiz Bayır Bucak Türkmenleri Yalnız Değilsiniz” dedik ve bir kampanya başlattık…

2 Ocak Cumartesi günü gerçekleşen kahvaltı programı ile de kampanyamız sonlandı. Gerek soğuk kış şartlarına rağmen bizi yalnız bırakmayan hayırseverlere, gerekse bilet alarak katkıda bulunan tüm hayırseverlere bu duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ediyoruz…

Sakarya Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş, Sakarya Ak Parti Milletvekili Sayın Mustafa İsen, İHH Sakarya Marmara Bölge Temsilcisi Ruhi Ademoğlu’da kahvaltımıza gelerek bizleri desteklediler.

Programda söz alan Sakarya Milletvekilimiz Sayın Mustafa İsen “ Bu toprakların yedi iklimden insanı bir araya getirdiğini, hamiyyet duygusu yüksek bir millet olarak dün olduğu gibi bugünde ihtiyaç sahibine el uzattığımıza vurgu yaptı.

İHH Marmara Bölge Başkanı Ruhi Ademoğlu’da konuşmasında İHH’nın bölgede yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi ve ayrıca Özel Neva Okullarına her daim yaptığı desteklerden dolayı teşekkür etti.

Okul Kurucumuz Prof. Dr. Hüseyin Gazi Baş ise bu tür faaliyetlerin önemi ve herkesin üzerine düşeni yapma zorunluluğundan bahsetti. Bir farkındalık oluşturmak adına yapılan bu çalışmaların artması temennisi ile programa katılan ve destekleyen herkese çok teşekkür etti.

 

 

Haberle İlgili Fotoğraflar

 

  Sitemize bugün 236 ziyaretçi giriş yaparak toplam 238 sayfa gezmiştir.

© 2016 Özel Neva Altınçocuk Anaokulu. Tüm Hakları Saklıdır | Design by Kocaeli Bilişim